In deze cursus is inbegrepen:
- Cursusdag
- Lunch
- Aan- en afmeldkosten CCV
Tijdens de basistraining vorkheftruck leert je de veiligheidsvoorschriften met betrekking tot het gebruik van interne transportmiddelen (lees: vorkheftruck). Na het volgen van de cursus is de cursist op de hoogte van de Arbo-voorschriften met betrekking tot intern transport.
Doelgroep
Beroepschauffeurs, werkgevers en logistieke medewerkers.
Duur opleiding
1 dag van 8:30 tot 16:30 uur.
Inhoud
Examen
Na afloop wordt een examen afgenomen. Bij voldoende beoordeling van het examen ontvangen deelnemers het Veiligheidscertificaat Vorkheftruck van E&R Opleidingen. Het certificaat heeft een geldigheidsduur van 5 jaar.
CCV Veiligheidscertificaat
In aanvulling op het Veiligheidscertificaat kan er ook worden gekozen voor het CCV Veiligheidscertificaat.
Waarde nascholing
De training Heftruck telt voor 7 uur of 14 uur nascholing theorie.
E & R Opleidingen stimuleert particulieren die een opleiding willen volgen voor één van de volgende categorieën door deze opleidingen btw-vrij aan te bieden bij onze vestigingen in Nieuwegein en Utrecht.
Categorie C1 | Categorie C | Categorie D-automaat | Categorie DE |
Categorie C1E | Categorie CE | Categorie D-schakel | Code 95 nascholing |
Sinds 1 juli 2010 zijn alle opleidingsbedrijven verplicht om btw te heffen over vakopleidingen. Hierdoor is het een stuk duurder geworden. E & R Opleidingen heeft zich, volgens zeer strenge kwaliteitseisen, in laten schrijven in het Centraal Register Kort Beroepsonderwijs (CRKBO). Hierdoor kunnen wij deze opleidingen qua prijs aantrekkelijk en toegankelijk houden.
Kom bij E & R Opleidingen voor opleidingen voor alle rijbewijzen en bijbehorende opleidingen.